Засідання колегії Держводагентства у м. Ужгород

24 травня 2019 року у м. Ужгород відбулось засідання колегії Держводагентства, в якому взяв участь начальник Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ Юрій Букрєєв.

На заході були присутні представники водогосподарських організацій та в.о. голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ярослав Галас.

Під час засідання, Голова колегії Ірина Овчаренко акцентувала увагу присутніх на одному з найважливих питань – визначення масивів поверхневих вод у всіх районах річкових басейнів. Ця робота повинна завершитися до липня місяця.

Також було розглянуто роботу басейнових рад, де представники басейнових управлінь водних ресурсів доповіли про перші результати діяльності цих рад, обмінялися досвідом роботи та були внесені пропозиції щодо оперативного розгляду нагальних питань за допомогою сучасних засобів зв’язку.

З доповіддю виступила директор фінансово-економічного департаменту Держводагентства Олена Комаха, яка повідомила про проблеми у водному секторі та необхідність модернізації менеджменту водними ресурсами. Зокрема це стосується інфраструктури водогосподарської галузі та інвентаризації меліоративних каналів, гідротехнічних споруд тощо.