Засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на січень 2019 року

28 грудня 2018 року у Держводагентстві України відбулось засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на січень 2019 року, в якому взяли участь заступник начальника Ігор Стрелець та начальник відділу техногенно-екологічної безпеки Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ Катерина Гавриленко.
За прогнозом Укргідрометцентру, водність Дніпра біля Києва у січні 2019 року очікується в середньому 560 м3/с, або 62% від норми, а Дністра – 72% від норми.
Міжвідомча комісія, врахувавши пропозиції всіх учасників та для забезпечення питного водопостачання населення, підтримання екологічно-безпечного стану дніпровських водосховищ, встановила оптимальний режим роботи каскаду дніпровських водосховищ у січні 2019 року.
Крім того, для забезпечення водокористувачів на нижче розташованій українській ділянці Дністра, враховуючи приплив до Дністровського водосховища, здійснюватиметься рівномірний попуск у нижній б’єф Дністровського водосховища середньодобовими витратами 110-120 м3/с.