Участь у вебінарі

  18 грудня 2020 року відбувся онлайн семінар щодо представлення результатів плану управління річковим басейном ПУРБ Дніпра в якому прийняв участь в.о. заступника начальника Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ Михайло Пустовіт.
  Захід направлений продемонструвати досягнення EUWI+ та українських колег щодо результатів роботи над ПУРБ в цілому, і тим самим підтримує Європейський Союз як надійного довгострокового партнера в галузі управління водними ресурсами для України. Результати роботи сприяють імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у галузі якості води та управління водними ресурсами, а саме — вимог Водної рамкової директиви ЄС.
  Філіп Сеган, IOW представив план управління басейном річки Дніпро, Олена Марушевська, EUWI+ ознайомила учасників з результатами громадських консультацій, Ярослав Слободнік, ЕІ доповів про результати скринінгу (басейн річки Дніпро). Крім того Олексій Ярошевич з національними експертами EUWI+ розглянули основні результати та важливі питання, пов’язані з розробкою ПУРБ та управлінням водними ресурсами.