Робота зі ЗМІ

Кам’янським управлінням захисних масивів дніпровських водосховищ у рамках відзначення Всесвітнього дня води в Верхньодніпровській районній газеті «Придніпровський край» від 27.03.2021 було розміщено статтю «Цінність води для кожного з нас».

Спецпроект « Пий до дна»

Начальник лабораторії моніторингу вод Північного регіону Олександр Шевченко надав коментар кореспонденту «Студія 1+1» у спецпроекті «Пий до Дна».


Надання коментаря

 До Всесвітнього дня моніторингу вод, начальник басейнової лабораторії моніторингу вод МОЗМ дніпровських водосховищ Олександр Шевченко надав коментар спецпроекту Гроші каналу «1+1».


Надання коментаря.

Начальник басейнової лабораторії моніторингу вод МОЗМ дніпровських водосховищ надав коментар кореспонденту «Студії 1+1» щодо виконання робіт з моніторингу вод водних ресурсів басейну Дніпра.


На інформаційному порталі достовірних новин «Черкаськи Край» 03 червня до Дня працівників водного господарства України розміщено інтерв’ю з начальником Черкаського управління захисних масивів дніпровських водосховищ  Олександром Бовсуновським.


Кам’янським управлінням захисних масивів дніпровських водосховищ у Верхньодніпровській районній газеті «Придніпровський край» від 11.04.2020 було розміщено статтю «Вода і зміна клімату».


У регіональній газеті «Новини дня» від 05.03.2020 розміщено  інтерв’ю з начальником Нікопольського управління захисних масивів дніпровських водосховищ Віталія Гаврилка : «Модернізація проведена – наступні 50 років можемо бути спокійні!».


У Кам’янсько – Дніпровській регіональній газеті «Новини дня» від 22.08.2019 було розміщено статтю начальника Нікопольського регіонального управління водних ресурсів Віталія Гаврилка: «Сучасний стан захисних гідротехнічних споруд Кам’янського Поду та перспективи їх експлуатації», в якій висвітлена інформація про хід реалізації державної інвестиційної програми «Інвестиційний проект «Реконструкція гідротехнічних споруд захисних масивів дніпровських водосховищ».


Черкаським регіональним управлінням водних ресурсів в інтернет – виданні «Прочерк» 07 серпня розміщення інформація про виїзну нараду через берегоруйнування біля Канівських очисних споруд.


Черкаським регіональним управлінням водних ресурсів в інтернет – виданні «Прочерк» розміщений матеріал про відзначення Дня Дніпра в дитячому садочку № 34 «Дніпряночка».


19 червня на інформаційному порталі достовірних новин «Черкаський Край»  Черкаським регіональним управлінням водних ресурсів була розміщена стаття « На захисті водної стихії».


30 травня на інформаційному порталі достовірних новин «Черкаський край» Черкаським регіональним управлінням водних ресурсів була розміщена стаття «День водника. Які вони, трудові будні працівників водного господарства?»


В рамках відзначення акції Всесвітнього дня води, 23 березня 2019 року провідним інженером – гідротехніком Кам’янського регіонального управління водних ресурсів Л. Соколенко була розміщена стаття «Вода – основа життя! Давайте берегти її разом!» у Верхньодніпровській районній газеті «Придніпровській край».

22 березня 2019 року Черкаське РУВР розмістило  матеріал «У Черкасах відзначили День води» в інтернет – виданні «Прочерк», в якому розповідається про те, як працівники провели заходи приурочені Всесвітньому дню води.

В інтернет-виданні «Прочерк» від 23.11.2018 року був розміщений матеріал «В Черкаському РУВР вшанували 85-ту річницю Голодомору», в якому розповідається про жалобні заходи, що пройшли в актовій залі управління за участі колективу і були спрямовані на вшанування пам’яті невинно замучених голодом у 1932-33 роках.

В інтернет-виданні «Прочерк» від 21.11.2018 року був розміщений матеріал «Водники пройшли курси підвищення кваліфікації з берегоукріплення», в якому розповідається про курс лекцій для водогосподарників, які провели фахівці Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління навчально-наукового інституту економіки та екології природокористування на базі Черкаського РУВР.

В інтернет-виданні «Прочерк» від 16.11.2018 року був розміщений матеріал «Водогосподарники Черкащини пройшли курс лекцій з охорони праці», в якому розповідається про триденний курс лекцій для водогосподарників області, які провели фахівці Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства Держводагентства України.