Робоча зустріч з експертами проекту ЄС «Водна ініціатива плюс Європейського Союзу для країн Східного партнерства»

     Басейнова лабораторія моніторингу вод Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ готується стати сучасною. Так, з 19-21 березня 2019 року, фахівці  Офісу взяли участь у запланованій роботі з представниками проекту ЄС «Водна ініціатива плюс Європейського Союзу для країн Східного партнерства».

     20 березня 2019 року робоча зустріч відбувалась у м. Вишгород, де були присутні експерти проекту ЄС, представники проекту, Держводагентства, начальник МОЗМ дніпровських водосховищ та спеціалісти структурних підрозділів.

     Начальник офісу Юрій Букрєєв презентував усім присутнім звіт щодо проведеної роботи по перебудові приміщень, встановленню  вентиляційних систем, переоснащенню інфраструктури та інженерних комунікацій лабораторії в рамках завдань та вимог, які були надані експертами на минулих зустрічах для здійснення повного комплексу нормативних заходів з подальшого встановлення в лабораторії новітнього вимірювального обладнання, яке придбає ЄС.

     Учасники зустрічі від проекту ЄС та європейські експерти Міхаель Гобріал та Христина Трімбахер щиро подякували за активну участь та значну проведену роботу з приводу здійснених вищевказаних ремонтних та облаштувальних робіт в лабораторії, а також підтвердили, що на вимірювальне обладнання вже підготовлено всю необхідну документацію та оголошено тендер.