Протипожежне навчання та тренування

   З метою запобігання виникненню пожеж, їх поширення та боротьби з ними 06 січня працівники Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ взяли участь у протипожежному навчанні на тему «Причини виникнення пожеж та запобіжні заходи і дії щодо них».
  Фахівці з охорони праці ознайомили працівників офісу з основними причинами виникнення пожеж, як на виробництві, так і в побуті, з первинними засобами пожежогасіння й проінструктували щодо їх застосування.
  Були розглянуті плани евакуації із будівель та території офісу, дії працівників у разі виникнення надзвичайних ситуацій. При проведені практичних тренувань по евакуації було відпрацьовано порядок дій при виникненні пожежі та евакуації працівників з приміщень.
  Слід відзначити, що навчання та протипожежні тренування мають мету теоретично навчити та практично закріпити знання працівників по швидкому прийняттю та правильним діям у разі надзвичайних ситуацій.
Окрім цього, знання та практичні навики – це запорука правильних рішень та збереження як матеріальних цінностей так і життя людей.