Проект ЄС «Водна ініціатива плюс Європейського Союзу для країн Східного партнерства (EUWI +)

В рамках проекту ЄС «Водна ініціатива плюс Європейського Союзу для країн Східного партнерства» протягом січня-грудня поточного року відбулися чотири робочі зустрічі фахівців Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ з представниками проекту та експертами ЄС, у тому числі дві зустрічі в басейновій лабораторії МОЗМ дніпровських водосховищ у м. Вишгороді.

За результатами цих зустрічей експертами Європейського Союзу було визначено перелік вимірювального обладнання та обладнання пробопідготовки, яке буде поставлене до лабораторії в рамках проекту для підвищення її технічного оснащення, а також план реконструкції та перебудови приміщень лабораторії у відповідності з технічними вимогами до встановлення та подальшої експлуатації вимірювального обладнання.

У жовтні-грудні було проведено капітальний ремонт та реконструкцію приміщень лабораторії, а саме підготовлено всі необхідні приміщення для органічної та неорганічної пробопідготовки, газової хроматографії, атомно-абсорбційної спектрометрії та визначення ртутних сполук. Всі приміщення відповідно перебудовано та обкладено керамічною плиткою.

Також виготовлено проектно-кошторисну документацію на здійснення будівельних робіт по перебудові та реконструкції приточно-витяжної вентиляційної системи виробничих приміщень та підведенні робочих газових магістралей. Наразі закуповується необхідне обладнання та здійснюється монтаж приточних повітряних магістралей.