Командно-штабні навчання

4 та 5 грудня у Міжрегіональному офісі захисних масивів дніпровських водосховищ було проведено навчання з цивільного захисту.
4 грудня темою навчальної тривоги була – надзвичайна ситуація пов’язана з гідродинамічною аварією, а саме прорив греблі на Київській ГЕС та катастрофічне затоплення. Офіс входить до функціональної підсистеми протипаводкових заходів єдиної державної системи цивільного захисту в частині запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на водогосподарських системах, захисних спорудах, водосховищах. В ході ситуації було відпрацьовано систему інформування між Офісом та регіональними управліннями, Офісом та оперативно-координаційним центром ДСНС України в Київській області, відбувалося інформування Київської ОДА. Також, було уточнено план дій персоналу, сили та засоби, уточнено аварійний запас матеріалів для ліквідації наслідків.

5 грудня темою навчання була – навчальна бойова тривога. Відпрацьовувалися заходи в режимі діяльності в особливий період, систему оповіщення працівників, схему евакуації персоналу та протипожежного захисту.