Інформація щодо надання пропозицій до проектів дозволів на спецводокористування за грудень 2018 року

Протягом грудня 2018 року фахівцями Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ проводилась співпраця з водокористувачами, органами місцевого самоврядування, територіальними органами Держводагентства та іншими структурами.
До територіальних органів Держводагентства і безпосередньо до Держводагентства надано Міжрегіональним офісом захисних масивів дніпровських водосховищ 197 пропозицій до проектів дозволу на спецводокористування, в тому числі 124 позитивних та 47 негативних. Надано 13 пропозицій щодо Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води комунальними підприємствами.
Підготовлено та надано до правоохоронних органів 25 інформаційних відповідей по отриманих запитах щодо водокористувачів басейну Дніпра, надано консультацій по оформленню дозволу на спецводокористування — 131, по підготовці документів для розрахунку лімітів використання води водокористувачам, які звітують за формою №2ТП-водгосп (річна) – 71 , з інших питань – 62.
Фахівцями Офісу надавались платні послуги по видачі розрахунків та рекомендацій з питань обґрунтування потреби у воді та оцінки обсягів водокористування, організації та проведення заходів щодо раціонального використання водних ресурсів на підприємствах, в установах та організаціях.
В Офісі ведеться робота по прийому звітів за формою №2ТП-водгосп (річна) за 2018 рік від водокористувачів басейну Дніпра.