«Чисто не там, де прибирають….»

Існує такий вислів: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». Кожна вихована людина повинна слідкувати за собою та своїми вчинками. Ті люди, які думають, що прибирання  — це робота прибиральниці або двірника, вони глибоко помиляються.

Як і більшість свідомих громадян, фахівці Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ разом з керівником Юрієм Букрєєвим взяли участь у місячнику благоустрою, який традиційно відбувається кожної весни для покращення санітарного стану власної території після зими та підготовки до Великодня і Травневих свят.

Спочатку стартувала акція «Посади своє дерево», якою фахівці Офісу намагалися привернути увагу мешканців до питань довкілля, екологічних проблем, бережливого ставлення до навколишнього природного середовища. На території Офісу були висаджені липи, берези, дуби, туї та хоста. Дерева – це не лише озеленення території, а й створення комфорту у міському середовищі, це чисте повітря, це основа місцевої екосистеми і просто натхнення.

Також у рамках місячника були упорядковані ділянки біля адміністративної будівлі, виробничої бази та  прилеглої території.