Я ПРИБРАВ – ТВОЯ ЧЕРГА!!!

 У треті вихідні вересня відзначається екологічний захід «Міжнародний день чистих берегів», так і в цьому році, 21 вересня не стало виключенням. Фахівці Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ долучились до представників Держводагентства, КП м. Києва «Плесо», ГО «Міжнародна екологічна безпека», БУВР середнього Дніпра,  Бортницького МУВГ ім. М.А. Гаркуші, студентів Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та прибрали Оболонську набережну м. Києва від сміття та чагарникової рослинності.
 У заході взяли участь посол ЄС в Україні Матті Маасікас разом з родиною, заступник Міністра екології з питань європейської інтеграції Микола Кузьо та місцеві мешканці, загалом в екологічному івенті взяли участь близько 200 осіб. Також під час заходу були присутні представники засобів масової інформації, а саме: 112 канал, 5 канал та 24 канал.
 На початку івенту Голова Держводагентства Ірина Овчаренко презентувала «Модна еколавка», яка виготовлена з 72 кг переробленого пластику та була передана представникам КП «Плесо» для розміщення на Русанівській набережній з відповідним написом.
Під час екологічного івенту було зібрано понад 800 кг сміття (шини, пластикові та скляні пляшки, пластикові стаканчики тощо), найактивніші учасники отримали у подарунок від організаторів екоторби з надписом «Я за чисті водойми».