Робота зі ЗМІ

В рамках відзначення акції Всесвітнього дня води, 23 березня 2019 року провідним інженером – гідротехніком Кам’янського регіонального управління водних ресурсів Л. Соколенко була розміщена стаття «Вода – основа життя! Давайте берегти її разом!» у Верхньодніпровській районній газеті «Придніпровській край».

22 березня 2019 року Черкаське РУВР розмістило  матеріал «У Черкасах відзначили День води» в інтернет – виданні «Прочерк», в якому розповідається про те, як працівники провели заходи приурочені Всесвітньому дню води.

В інтернет-виданні «Прочерк» від 23.11.2018 року був розміщений матеріал «В Черкаському РУВР вшанували 85-ту річницю Голодомору», в якому розповідається про жалобні заходи, що пройшли в актовій залі управління за участі колективу і були спрямовані на вшанування пам’яті невинно замучених голодом у 1932-33 роках.

В інтернет-виданні «Прочерк» від 21.11.2018 року був розміщений матеріал «Водники пройшли курси підвищення кваліфікації з берегоукріплення», в якому розповідається про курс лекцій для водогосподарників, які провели фахівці Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління навчально-наукового інституту економіки та екології природокористування на базі Черкаського РУВР.

В інтернет-виданні «Прочерк» від 16.11.2018 року був розміщений матеріал «Водогосподарники Черкащини пройшли курс лекцій з охорони праці», в якому розповідається про триденний курс лекцій для водогосподарників області, які провели фахівці Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства Держводагентства України.