Проведення робочої наради з начальниками насосних станцій

     25 січня 2019 року в приміщенні Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ відбулась робоча нарада з начальниками насосних станцій та представниками структурних підрозділів Офісу під головуванням головного інженера Панкова Валерія Михайловича.
     Під час наради були розглянуті питання щодо роботи насосних станцій в період проходження льодоходу та повені, дотримання режимів роботи насосних станцій згідно встановлених рівнів води в підвідних каналах. Також були розглянуті питання щодо заходів по зменшенню питомих витрат електричної енергії, перехід на цілодобовий режим роботи, у зв»язку з відміною багатотарифного обліку електричної енергії, а також питання щодо проведення опосвідчення стану безпеки високовольтного електрообладнання на насосних станціях.
     За результатами проведеної наради було прийнято рішення провести місячник з охорони праці на насосних станціях, про перехід насосних станцій на цілодобовий режим роботи та проведення заходів щодо зменшення споживання електричної енергії.