Промірні роботи підвідного каналу та аванкамери НС на Козаровицькій та Бортницькій дільницях

     Відділом моніторингу водних об’єктів та захисних споруд були проведені промірні роботи на підвідному каналі НС масиву «Захист заплави річки Ірпінь» на Київському водосховищі для визначення об’ємів замулення. Після опрацювання даних, об’єм замулення підвідного каналу і аванкамери НС на Козаровицькій дільниці склав 3495,3 м3. Об’єм замулення в минулому році в цей період на 901,6 м3 був більший.
     Перед початком робіт по розчищенню підвідного каналу і аванкамери НС масиву «Бортничі-Вишеньки», що розташований на Канівському водосховищі також були проведені промірні роботи для визначення об’ємів замулення. Після опрацювання даних, об’єм замулення підвідного каналу і аванкамери НС на Бортницькій дільниці склав 14615,3 м3. В порівнянні з минулим роком в осінньо-зимовий період об’єм замулення був менший на 1273,1 м3.
     Після проведеного обстеження і визначивши місця та об’єми замулення аванкамери НС та підвідних каналах на Козаровицькій та Бортницькій дільницях маємо можливість виконувати роботи по розчистці в місцях найбільшого замулення.