Інформація щодо надання пропозицій до проектів дозволів на спецводокористування за січень 2019 року

     Протягом січня 2019 року фахівцями Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ приймалися від водокористувачів басейну Дніпра звіти за формою № 2ТП водгосп (річна).

     До територіальних органів Держводагентства і безпосередньо до Держводагентства надано Міжрегіональним офісом захисних масивів дніпровських водосховищ 144 пропозиції до проектів дозволу на спецводокористування, в тому числі 93  позитивних  та 51 негативних. Надано 9 пропозицій щодо Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води комунальними підприємствами.

     Підготовлено та надано до правоохоронних органів 14  інформаційних відповідей по отриманих запитах щодо водокористувачів басейну Дніпра, підготовлено 97 документів для розрахунку лімітів використання води водокористувачами, які звітують за формою №2ТП водгосп, з інших питань – 57.

     Фахівцями МОЗМ дніпровських водосховищ надавались платні послуги по видачі розрахунків та рекомендацій з питань обґрунтування потреби у воді та оцінки обсягів водокористування, організації та проведення заходів щодо раціонального використання водних ресурсів на підприємствах, в установах та організаціях.