Інформація щодо надання пропозицій до проектів дозволів на спецводокористування за лютий 2019 року

Фахівці Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ у лютому завершили роботи по прийому звітів форми №2ТП водгосп (річна) за 2018 рік від водокористувачів та провели обробку і узагальнення даних по областях. Відповідно цих данних готуються річні показники використання води в басейні Дніпра, проводиться аналіз структури  водокористування в галузевому розподілі  та в порівнянні з минулим роком.

Також було розглянуто та надано МОЗМ дніпровських водосховищ до територіальних органів Держводагентства і безпосередньо до Держводагентства 81 пропозицію до проектів дозволу на спецводокористування, в тому числі 59 позитивних та 22 негативних, 9 пропозицій Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.

Підготовлено до правоохоронних органів 13 інформаційних відповідей по отриманих запитах щодо водокористувачів басейну Дніпра, надано консультацій по оформленню дозволу на спецводокористування —  34, по підготовці документів для розрахунку лімітів використання води  водокористувачам, які звітують за формою №2ТП-водгосп (річна) – 29, з інших питань – 23.