Інформація щодо надання пропозицій до проектів дозволів на спецводокористування за вересень 2018 року

Протягом вересня 2018 року фахівцями Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ проводилась співпраця з водокористувачами, органами місцевого самоврядування, територіальними органами Держводагентства та іншими структурами.
До територіальних органів Держводагентства і безпосередньо до Держводагентства надано Міжрегіональним офісом захисних масивів дніпровських водосховищ 127 пропозицій до проектів дозволу на спецводокористування, в тому числі 73 позитивних та 54 негативних. Надано 14 пропозицій щодо Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.
Підготовлено до правоохоронних органів 11 інформаційних відповідей по отриманих запитах щодо водокористувачів басейну Дніпра, надано консультацій по оформленню дозволу на спецводокористування — 140, по підготовці документів для розрахунку лімітів використання води водокористувачам, які звітують за формою №2ТП-водгосп (річна) –98, з інших питань – 35.
Фахівцями Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ надавались платні послуги по видачі розрахунків та рекомендацій з питань обґрунтування потреби у воді та оцінки обсягів водокористування, організації та проведення заходів щодо раціонального використання водних ресурсів на підприємствах, в установах та організаціях.