Інформація щодо надання пропозицій до проектів дозволів на спецводокористування за серпень 2018 року

Протягом серпня 2018 року фахівцями Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ виконувалась робота відповідно до функціональних обов’язків, проводилась співпраця з водокористувачами, органами місцевого самоврядування, територіальними органами Держводагентства та іншими структурами.
До територіальних органів Держводагентства і безпосередньо до Держводагентства надано Міжрегіональним офісом захисних масивів дніпровських водосховищ 160 пропозицій до проектів дозволу на спецводокористування, в тому числі 67 позитивних та 93 негативних. Надано 4 пропозиції Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.
Підготовлено до правоохоронних органів 7 інформаційних відповідей по отриманих запитах щодо водокористувачів басейну Дніпра, надано консультацій по оформленню дозволу на спецводокористування — 140, по підготовці документів для розрахунку лімітів використання води водокористувачам, які звітують за формою №2ТП-водгосп (річна) – 67, з інших питань – 52.