Інформація щодо надання пропозицій до проектів дозволів на спецводокористування за жовтень 2018 року

Протягом жовтня 2018 року фахівцями Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ проводилась співпраця з водокористувачами, органами місцевого самоврядування, територіальними органами Держводагентства та іншими структурами.
Основна увага фахівців Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ спрямована на роботу з водокористувачами, комунальними підприємствами, територіальними органами Держводагентства, органами місцевого самоврядування щодо «Порядку ведення державного обліку водокористування».
В Офісі надається інформація щодо запитів, які надходять від правоохоронних органів, розрахунків водокористування, надання консультацій, підготовки документів на спеціальне водокористування.
На протязі жовтня місяця до територіальних органів Держводагентства і безпосередньо до Держводагентства надано 156 пропозицій до проектів дозволу на спецводокористування, в тому числі 84 позитивних та 72 негативних, а також розглянуто — 7 пропозицій щодо погодження нормативів використання питної води житлово-експлуатаційними підприємствами й організаціями.
Підготовлено та надано 19 інформаційних відповідей по отриманих запитах щодо водокористувачів, надано консультацій по оформленню дозволу на спецводокористування — 110, по підготовці документів для розрахунку лімітів використання води водокористувачам, які звітують за формою №2ТП-водгосп (річна) – 36, з інших питань – 110.
Для підготовки лімітів водоспоживання питної води для промислових потреб з комунальних і відомчих господарсько-питних водопроводів на 2019 рік фахівцями відділів водокористування та обліку вод Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ надіслані повідомлення вторинним водокористувачам щодо надання на розгляд обґрунтування потреби у воді.