Інформація щодо надання пропозицій до проектів дозволів на спецводокористування за червень 2018 року

Основна увага фахівців Дніпровського басейнового управління водних ресурсів спрямована на роботу з водокористувачами, територіальними органами державної фіскальної служби, комунальними підприємствами, органами місцевого самоврядування щодо «Порядку ведення державного обліку водокористування».
Протягом червня 2018 року до територіальних органів Держводагентства і безпосередньо до Держводагентства надано 136 пропозицій до проектів дозволів на спецводокористування, в т.ч. 83 позитивні та 53 негативні, а також розглянуто — 6 звернень щодо погодження нормативів використання питної води житлово-експлуатаційними підприємствами й організаціями.
Підготовлено та надано до правоохоронних органів 20 інформаційних відповідей по отриманих запитах щодо водокористувачів басейну Дніпра, надано консультацій по оформленню дозволу на спецводокористування — 120, по підготовці документів для розрахунку лімітів використання води водокористувачам, які звітують за формою №2ТП-водгосп (річна) – 164, з інших питань – 97.
Для підготовки лімітів водоспоживання питної води для промислових потреб з комунальних і відомчих господарсько-питних водопроводів на 2019 рік фахівцями відділів водокористування та обліку вод Дніпровського басейнового управління водних ресурсів надіслані повідомлення вторинним водокористувачам щодо надання на розгляд обґрунтування потреби у воді.